site stats

Crvena zvezda kosarka utakmice

WebPOMOĆ: Vi ste na Partizan rezultati stranici u sekciji Košarka/Srbija.Rezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice za ekipu … WebMar 31, 2024 · Asvel – Crvena zvezda Meridianbe t 60:76. 39. minut – 55:73 – Trojka Kampaca stavlja tačku na meč. 36. minut – 55:70 – Ogromnih +15, deluje da je Zvezda uspela da slomi rivala. 34. minut – 53:65 – Najveća prednost za Zvezdu u Lionu, trojka Dobrića. 33. minut – 53:62 – Kako se bliži kraj meča, Zvezda igra sve bolje.

Početna - KK Crvena zvezda

WebDec 15, 2024 · Ben Bentil je imao nervoznu uverituru utakmice, i upravo njegov niz grešaka gosti koriste za početnih 5:0. Luka Vildoza je potom zaplesao tango u Pioniru i približio svoj tim na -1. ... Crvena zvezda bi večeras trebalo da nastupi u sastavu - Luka Vildoza, Nemanja Nedović, Bendžamin Bentil, Džo Holand, Ognjen Kuzmić, Branko Lazić ... WebAl Jazeera Balkan. TV Žepče uživo. TV Žepče 2 uživo. ARENA SPORT 1 SR. ARENA SPORT 1 HR. ARENA SPORT 2. NEMAČKI KANALI. TURSKI KANALI. Košarka UŽIVO Fudbal UŽIVO. philips htl1520b/12 soundbar https://h2oceanjet.com

Uživo prenos: Crvena zvezda - Real Madrid, Evroliga, 18. kolo

Web1 day ago · Dobro došli u tekstualni prenos utakmice. Duel Crvena zvezda - Fenerbahče počinje u 19 časova, dočekajte ga i ispratite u tekstualnom prenosu uz MONDO. Zvezda … WebZvezda bez krune! Odbojkašice Jedinstva u majstorici polufinala plej-ofa eliminisale šampionke. Večernje novosti pre 13 sati. ODBOJKAŠICE Jedinstva plasirale su se u finalu plej-ofa pošto su u majstorici polufinala savladale branioca titule Crvenu zvezdu sa 3:1 (15:25, 25:17, 25:13, 27:25). WebApr 11, 2024 · Najnovije vesti i sve o košarci, Evroliga, Evrokup, turska, ialijanska i ostale najjače lige samo na Sportklubu. philips htl1510b/12

KK Partizan Mozzart Bet - Oficijalna stranica

Category:Uživo prenos: Partizan - Crvena zvezda - Alo.rs

Tags:Crvena zvezda kosarka utakmice

Uživo prenos: Borac - Crvena zvezda, 25. kolo, ABA liga

WebMar 13, 2024 · Partizan i Crvena zvezda sastaju se danas u 21. kolu ABA lige, što je njihov već peti duel ove sezone. "Večiti" rivali su nas navikli na dramatične utakmice u kojima …

Did you know?

WebMar 8, 2024 · Dobro došli u tekstualni prenos utakmice. Duel Crvena zvezda - Anadolu Efes počinje u 20.30 časova u hali "Aleksandar Nikolić" Crvena zvezda ima skor 11-15 i … WebApr 14, 2024 · No. Klub Poeni P/I KD KP KR; 1. Partizan Mozzart Bet: 44: 21 / 2: 2164: 1791: 373: 2. Crvena zvezda Meridianbet 41

WebPregledajte raspored utakmica za Euroleague 2024/2024, samo sutrašnje utakmice ili raspored za cijelu sezonu. Rezultati.com stranica nudi sve utakmice, rezultate uživo, … WebApr 9, 2024 · Izuzetno bitna utakmica za oba tima, ali samo jedan je mogao da izađe kao pobednik. Ovog puta je to bila Zvezda. Izabranici Duška Ivanovića morali su da upišu pobedu i da se nadaju povoljnim rezultatima ostalih utakmica, ako žele da se vrate na prvu poziciju ABA lige. ... Borac - Crvena zvezda 82:87 (17:19, 17:20, 16:22, 32:22) 82:87 ...

WebDec 22, 2024 · CRVENA zvezda je napravila novi podvig u Evroligi: Olimpijakos je kao domaćin imao protiv nje i 12 poena prednosti, ali je šampion Srbije i ABA lige uspeo da preokretom dođe do trijumfa od 86:90, i to uz veliku dramu u završnici. ... 1' - Utakmica je počela, a crveno-beli su oslabljeni jer za njih ne može da igra Fakundo Kampaco, zbog ... WebMesto gde možete saznati sve o Arena sport programu, pogledati najbolje momente utakmica najjačih svetskih liga i informisati se o najvažnijim sportskim temama. ... Novak Djokovic FK Partizan FK Crvena zvezda UEFA Liga šampiona Nikola Jokić KK Partizan KK Crvena zvezda ABA liga. najnovije; video; arena cloud; Impressum; O nama;

WebMar 13, 2024 · 36. minut - Ponovo zakucava Lesor! 35. minut - Partizan ima dvocifrenu prednost - 76:66! 34. minut - Raste prednost Partizana, a Zvezda ne može ništa da pogodi u poslednjoj četvrtini. Kakav pas Madara kroz celu odbranu Zvezde i poeni Smailagića! Partizan na +8! 33. minut - Ledej 2/2 sa penala 70:66. Zvezda u problemu!

WebApr 9, 2024 · Izuzetno bitna utakmica za oba tima, ali samo jedan je mogao da izađe kao pobednik. Ovog puta je to bila Zvezda. Izabranici Duška Ivanovića morali su da upišu … philips htl2150WebApr 29, 2024 · Aleksandar Katai scored his 100th and duly added the 101st goal of his Crvena zvezda career in an entertaining 4-1 victory at Spartak... 0. 03.04.2024. Zvezda … truth scripturesWebRezultati.com stranica nudi raspored, rezultate i detalje utakmice za ekipu Partizan. Osim rezultata za ekipu Partizan, možete pratiti preko 5000 natjecanja iz više od 30 sportova diljem svijeta na Rezultati.com stranici. Usluga Partizan rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 14.04. Partizan - Panathinaikos, 17.04. truths dirtyWebJan 8, 2024 · Zvezda pred napornom nedeljom u Evroligi. Praktično 48 sati posle ove utakmice u Skoplju, Crvena zvezda ugostiće u hali "Pionir" veliki Real Madrid u utorak … truths discovery massageWebOct 1, 2024 · KK Crvena zvezda mts. 60 -76 Final Score. ASTROBALLE. ABA Liga 03/04/2024 - 8:21 pm. Mega Soccerbet. KK Crvena zvezda mts. 78 -87 Final Score. … philips htl3140bWebApr 6, 2024 · Poslednju evroligašku utakmicu ove sezone Crvena zvezda će odigrati 13. aprila od 19 časova pred svojim navijačima, a rival će timu Duška Ivanovića biti … truth scrim for loveWebRezultati.com stranica nudi raspored, rezultate i detalje utakmice za ekipu Crvena zvezda. Osim rezultata za ekipu Crvena zvezda, možete pratiti preko 5000 natjecanja iz više od … truthsearchtool